Проведення фестивалей в Одесі


Проведення фестивалів – довірте організацію професіоналам!
Фестивалі організовані та проведені компанією Horosho Event Group гарантовано привертають до себе загальну увагу мешканців нашого міста та прилеглих регіонів. Наші фестивальні заходи завжди продумані таким чином, що дають можливість глядачам та гостям свята захоплююче та весело провести час, спікерам та запрошеним експертам набути об’єктивно корисного досвіду крім фінансової складової, а також досягти певного рівня популярності всім виступаючим.

До того ж фестиваль від нашої event-компанії є дуже ефективним способом реалізації проектів різної спрямованості – рекламних та PR-кампаній, політичної пропаганди, адже діапазон цілей для досягнення варіюється від виведення нового бренду чи виду послуг на ринок чи підвищення лояльності до таких до просування нового. кандидата політичних сил.

Компанія Horosho Event Group має багатий досвід успішного проведення подій фестивальної тематики, ми приділяємо особливу увагу важливим нюансам ще на етапі планування та бюджетування заходу. Адже для того, щоб фестиваль у результаті пройшов успішно, наші фахівці ретельно підбирають територію, майданчик або зал для проведення вистави, що підходять за всіма критеріями, готують декорації, костюми і всю супутню тематичну атрибутику, поліграфію та інший роздатковий матеріал.

До того ж, наша компанія надає повне технічне оснащення фестивалю, експертне складання захоплюючої шоу-програми, залучення артистів регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Наша команда готова самостійно підібрати гідні кандидатури для складу журі, вирішити поточні питання документообігу з муніципальною владою, організувати прес-конференції для масштабного висвітлення майбутньої події у друкованих виданнях, інтернет-просторі, радіостанціях та телебаченні. Формування оргкомітету та кваліфікованого журі потребує особливої ​​підготовки та досвіду, оскільки значимість та об’єктивність авторитетної оцінки є важливою частиною загального рівня фестивальних заходів та подальшими позитивними відгуками критиків.

За довгі роки наполегливої ​​та продуктивної роботи наша компанія Horosho Event Group може пишатися створенням тематичних фестивалів для підтримки та просування талановитої перспективної молоді. З нами успішно співпрацюють та діляться напрацюваннями провідні діячі культури та мистецтв, адже ми завжди сприяємо реалізації творчого потенціалу наших учасників, виконуючи при цьому всі вимоги та побажання замовників зі строгою фінансовою звітністю та в обумовлені терміни!