Організація виставок в Одесі


Щоб захід залучив якнайбільше людей, потрібно добре продумати всі організаційні моменти. Виставки Одеса – одна з найбільш популярних послуг, що надаються нашим агентством. З нашою допомогою ваша подія стане справді знаковою.

Етапи підготовки
Насамперед розробляється концепція. Залежно від того, що стане основною темою, ми допоможемо підібрати стилістику інформаційного матеріалу (оголошення, афіші, буклети, флаєри). Далі слідує підбір майданчика чи приміщення, де проходитиме захід. Виходячи з цих даних, ми плануємо розміщення стендів, козирків, якщо потрібно – трибуни або сцени зі звуковою апаратурою.

Сьогодні найцінніший товар – це інформація. Навіть найбільш захоплюючі виставки в Одесі не зберуть багато людей, якщо ця подія не рекламуватиметься у ЗМІ. Ми підтримуємо контакти з журналістами та стежимо за своєчасною публікацією статей. Якщо в ході роботи знадобиться допомога у складанні прес-релізу або інших матеріалів, ми надамо всю необхідну підтримку.

Проведення заходу
На відкриття виставки буде запрошено представників засобів масової інформації для максимального охоплення цільової аудиторії. Наші працівники змонтують необхідні конструкції та апаратуру заздалегідь, щоб подія розпочалася вчасно.

Незалежно від тематики та матеріалів, наданих для огляду публіки, виставки Одеса вимагають великої уваги до дрібниць. Якщо планується фуршет, потрібно оформити заявку в кейтеринговій компанії, простежити за наявністю посуду, серветок та інших дрібниць. За такими деталями слід стежити, щоб у гостей вашого заходу залишилися лише позитивні враження.

Додатково
Щоб ваш захід став по-справжньому знаковою подією у житті міста, ми пропонуємо додатково:

Музичне шоу;
Організація розіграшу чи лотереї;
Роздача флаєрів із можливістю виграти подарунок або (якщо ви плануєте продаж виставленого товару) отримати знижку.
Виставки в Одесі – це чудовий спосіб заявити про свою компанію, підтвердити репутацію та залучити нових клієнтів. Щоб цей масштабний та енергоємний процес був організований максимально ефективно, звертайтеся до майстрів своєї справи. Зв’язатися з нами дуже просто: зателефонуйте нам, надішліть листа на електронну пошту або домовтеся про особисту зустріч з менеджером.