Активний корпоратив Одеса


Керівники великих компаній та невеликих організацій з невеликим штатом знають, що однією з важливих умов для успішного розвитку фірми є доброзичлива атмосфера в колективі. Для забезпечення комфортних відносин між працівниками використовуються різні методики, відомі під словом “тимбілдинг” (від англійського словосполучення, що означає створення команди).

Для багатьох звичні корпоративні вечірки, які зазвичай проводяться на честь внутрішніх свят компанії або таких популярних подій, як Новий рік. Окремою групою виділяється активний корпоратив в Одесі, який за ефективністю можна порівняти із популярними на міжнародному рівні психологічними методиками та групами особистісного зростання.

Активний корпоратив у Одесі допоможе вам сформувати сильну команду
Ряд соціологічних досліджень показав, що колектив, що займається активною діяльністю (наприклад, пейнтбол, рафтинг, спелеологічні вилазки, туристичні походи тощо) значно швидше формує дієздатну команду з високим рівнем ефективності роботи. Наша компанія пропонує послуги з проведення активного тімбілдінгу для співробітників вашої фірми. Ми розробляємо маршрут з урахуванням побажань замовників та бюджету, виділеного на покращення психологічної атмосфери в колективі.

Активний корпоратив Одеса забезпечується співробітниками нашого агентства від вирішення питань логістики (транспортування учасників до місця проведення заходу та назад) до забезпечення харчування та необхідного спорядження. З групою йде досвідчений і уважний інструктор, який забезпечує безпеку кожного учасника походу, стежить за правильним використанням пристроїв, проходженням перешкод і так далі. , знайомий по щоденній взаємодії.

Наша агенція пропонує провести для вашого колективу активний корпоратив в Одесі. Замовник має можливість вибрати щось із готових програм, детальну інформацію про які можна отримати у спеціалістів компанії. Якщо ж жоден із запропонованих варіантів тімбілдінга не підходить, ми пропонуємо можливість зв’язатися з представником агентства. На основі наявних заготовок та пропозицій ми складемо унікальну програму, розроблену саме під ваш колектив.