Палаючі букви


Написи, що горять, – це несподіваний і приємний подарунок молодятам на весілля. Використовуючи такі салютні ідеї можна написати на них будь-які символи – це можуть бути імена молодят, форми у вигляді голубів, сердець, ангелів та інше. Час горіння від однієї хвилини та більше. Під час горіння написів рекомендується встановити фонтани, сонечки, трелистники для створення більшого ефекту, а якщо дозволяє місце та бюджет, то можна запустити салют.

Написи на день народження.

Прикрасити день народження вашого коханого чи коханої можна як у приміщенні, так і за його межами. Ми пропонуємо барвистий феєрверк у вигляді літер або цифр, що горять, а також їх поєднання в різних кольорах. Напис може бути абсолютно будь-який. Ми можемо підібрати вам кілька варіантів або якщо у вас є, то ми втілимо його в реальність. Ми можемо зробити все, починаючи від гарячих сердець до точної проекції літака. Тривалість горіння написів від 60 до 120 секунд. Вартість окремого символу від 30 до 70 у. Залежно від розміру. Реальна ціна нормального напису з використанням додаткових ефектів у вигляді фонтанів, трилисників, сонечок та інших елементів починається від 800 у.о.

Написи на корпоратив

Написи, що горять, – це ефективний спосіб презентувати свою фірму або продукцію. Ви тільки уявіть, яскраво-барвистий вітальний напис або величезний логотип вашої фірми, що світиться, на тлі зоряного неба. Гарячі написи – оригінальні та яскраві прикраси на корпоратив У житті кожної організації та підприємства є власні внутрішні свята: банкети та фуршети, дискотеки та вечірки, День народження фірми та її працівників, а також інші урочистості та заходи. І в жодному разі не варто забувати про це. Написи, що горять, – це не тільки яскравий супровід на корпоратив, написи, що горять – це свято саме по собі.

Адже такі яскраві прикраси завжди створюють неповторну атмосферу урочистості та радості. Крім того, написи на корпоратив – це унікальна можливість зайвий раз створити ефективну і не менш ефектну рекламу для вашої компанії. Тому вибираючи такі яскраві прикраси як написи, що горять, будьте впевнені в тому, що ваш корпоратив пройде на вищому рівні!

Освідчення в коханні написами, що горять

Давайте на мить зануримося в дитинство і згадаємо зворушливі написи на парканах «Льоша + Маша = КОХАННЯ!». Що може бути прекраснішим і незвичайнішим за таке освідчення в коханні?! Однак часи змінюються, змінюються і люди, і сьогодні існує безліч інших способів для освідчення в коханні. Може це знамениті музиканти під балконом чи спеціально організований салют під зоряним небом? Ні для кого не секрет, що більшість сучасних дівчат люблять оригінальних та винахідливих хлопців, здатних підкорити їхні серця своєю непередбачуваністю. Тому якщо ви мрієте справити незабутнє враження на свою другу половинку, то написи, що горять, – це саме те, що вам потрібно.

Зворушливі палаючі написи – це найромантичніші та найоригінальніші освідчення в коханні. Уявіть – у вашої дівчини День народження, ви організували лімузин, запросили її до ресторану, де виступають її улюблені музиканти, подарували їй шикарний букет квітів і кульмінацією вашого романтичного вечора стають написи під куполом зоряного неба у вигляді освідчення в коханні: «Іриша, я шалено люблю тебе». Повірте, такий День народження ваша дівчина згадуватиме все життя з любов’ю та теплотою у серці.