Замовити фуршет на корпоратив в Одесі


Одна із звичних частин будь-якого святкового заходу – це фуршет. Можливість вгамувати голод і насолодитися відмінними стравами чудово доповнить вечірку до дня народження на відкритому повітрі. Фуршет в Одесі буде доречним і на святі на честь відкриття нової філії великої компанії.

Працюємо професійно
Щоб ваші гості отримали справді першокласне обслуговування, потрібна серйозна підготовка. Тому заявки на проведення фуршету на вашому святі ми приймаємо наперед.

Залежно від побажань замовника та запланованого бюджету буде складено меню. З урахуванням кількості гостей підбирається оптимальне розташування столиків зі стравами, форма подачі та необхідна кількість офіціантів.

Головна вигода господарів свята – їм не потрібно контролювати виконання цілого блоку роботи. Фуршет Одеса означає, що про готування страв, їх упаковку, доставку, сервірування, подачу та прибирання після заходу можна забути! Цей час можна витратити на спілкування з гостями, розваги та, звичайно ж, задоволення від чудового частування.

З нами вигідно співпрацювати
Оформити замовлення дуже легко. Якщо виникають питання, ми оперативно вирішуємо їх;
Солідний досвід у проведенні виїзних заходів та свят з великою кількістю учасників;
Ціни на наші послуги вписуються навіть у скромні бюджети;
Європейський рівень обслуговування, різноманітне меню;
Можливість провести свято на природі або у приміщенні, де немає власної кухні;
Окрім послуги фуршету в Одесі, можна замовити оренду реквізиту для події;
Шоу-програми на будь-який смак, у разі потреби – підготовка заходу «під ключ».
Часто виникають сумніви щодо того, чи не зіпсується їжа під час транспортування до місця проведення заходу через спеку. Наша компанія має у своєму розпорядженні професійне обладнання, яке дозволяє максимально довго зберегти свіжіти продуктів. А це гарантує чудовий смак та святковий вигляд страв на фуршеті.