Салют Одеса


Ми займаємося проведенням салютів з 2005 року, за цей час накопичили безліч матеріалу та оптимальних поєднань салютних установок. На кожному заході ми використовуємо професійні салютні установки.

Просимо зазначити, що згідно із законодавством, усі салюти можна проводити до 22.00. Усі необхідні дозволи ми завчасно отримуємо під ваше свято. Запитуючи нас про тривалість салюту, пам’ятайте, що на його красу також впливає і насиченість пострілів за одну хвилину. Тому ми рекомендуємо замовляти салют із хорошою насиченістю тривалістю до трьох хвилин. А варіантів сяйва у небі дуже багато. Телефонуйте до нас, а краще приходьте – і ми вам покажемо все наочно.

Салют в Одесі можна замовити на будь-яку урочистість. Наше святкове агентство організовує чудові салюти та феєрверки. Для організації такого заходу необхідний професійний підхід, щоб було дотримано всіх заходів безпеки. Не слід забувати, що для цього використовуються вибухові пакети, з якими необхідне акуратне поводження. Саме тому ми пропонуємо своїх професіоналів, які зможуть грамотно організувати великий та гарний салют в Одесі. Замовити салют можна на день народження, ювілей, весілля. Це буде чудовим подарунком, який порадує гостей та приверне до себе увагу.

Салют – це чудова прикраса та гідне завершення будь-якої урочистості! Весілля, день народження, випускний вечір… кожне свято – це завжди радість, веселощі та гарний настрій. Влаштувавши феєрверк в Одесі в небі чи на землі, ви гарантовано отримаєте яскраві враження та приємні спогади про Вашу урочистість.

Піротехнічне оформлення презентацій, весільних урочистостей, дитячих свят, корпоративних вечірок, шоу-програм, обласних, міських та районних заходів, музичних фестивалів та концертів. Все це ми організуємо та проведемо для Вас. Крім того, складений сценарій салюту можна попередньо переглянути на комп’ютері в 3D-графіці. Салют на весілля чи день народження наша компанія допоможе провести будь-яке свято та поставити яскраву точку наприкінці свята – незабутній феєрверк в Одесі.

Салют Одеса на весілля
Весільний салют – це видовищна і прекрасна частина весілля. Повірте, навіть найкоротшечасний салют на весілля в Одесі додасть вашій урочистості чарівництва, не кажучи вже про неповторні фотографії. Весільний салют стане яскравою кульмінацією вашого свята. Але проводити таку розвагу самостійно часом небезпечно. У нашій компанії працює штат кваліфікованих піротехніків, які здатні грамотно організувати феєрверки та салют на весілля в Одесі.

Ви можете замовити висотні та паркові весільні салюти, наземні феєрверки, фонтани різної висоти, вогняні написи та динамічні фігури будь-якої складності, водні феєрверки. А кваліфіковані атестовані фахівці-піротехніки забезпечать максимально високий рівень проведення барвистих феєрверків та салютів будь-якого рівня складності за дотримання всіх норм безпеки. Організований нами весільний салют подарує вам та вашим гостям масу позитивних емоцій та яскравих вражень.

Салют Одеса на корпоратив
Гарно та яскраво ми пропонуємо позначити будь-який корпоративний захід за допомогою салюту. Тривалість і насиченість салюту необхідно розраховувати залежно від наявного бюджету. Вартість стандартного феєрверку починається від 500 у.о. Ми організовуємо салюти по всьому місту та за його межами. Це може бути салют в Одесі, Салют на Кароліно-Бугазі, салют в Іллічівську та салют у Южному. Ми використовуємо тільки якісну та сертифіковану піротехніку. Замовте салют в Одесі та порадуйте своїх гостей яскравими емоціями.

Салют Одеса на дитячий день народження
Щоб зробити незабутнім закінчення дитячого свята, слід замовити салют, який висвітлить красиві краєвиди біля берега Чорного моря та територію, що примикає до ресторану або дитячого майданчика. Ці краєвиди стають ще красивішими, коли їх висвітлює світло вогнів. Салют буде чудовим та ефектним завершенням дитячого дня народження. Грамотна організація салюту подарує вам незабутнє видовище. За допомогою феєрверків можна створити просто незабутнє шоу.

Салют на день народження
Щодня народження слід ознаменовувати чимось яскравим та незабутнім. Організований салют на день народження в Одесі зможе стати саме такою яскравою подією. Це стане чудовим подарунком, яким зможуть насолодитися усі запрошені. Феєрверк на честь винуватця урочистості змусить усіх заціпеніти та спостерігати за цією гарною подією. Наша агенція пропонує організувати професійний салют на день народження Одеса.