Організація відкриття магазинів, торгівельніх центрів та філій


У наш час проведення та організація презентації чи виставки – це не рідкість. Кожна компанія рано чи пізно виходить у «велике плавання». У цей період виникає бажання заявити про себе повним голосом. Якщо у вас планується відкриття нової філії, презентації нових товарів, або відкриття магазину в Одесі і Ви хочете це свято зробити яскравим та цікавим, тим самим залишивши гарне враження у потенційних клієнтів та своїх партнерів по бізнесу, то звертайтесь до нас за новими та цікавими ідеями .У штаті нашої компанії велика кількість кваліфікованих співробітників: організатори та декоратори, діджеї, ведучий, фотографи та оператори.

Організація презентацій в Одесі та інших розважальних заходів від компанії «HOROSHO EVENT GROUP» — це великий вибір сценаріїв, це свята та презентації високого рівня для різних фірм. Ми професійно допоможемо створити та провести презентації будь-якого нового продукту, відкриття філії фірми чи нового магазину. Ми не тільки ретельно продумаємо програму, підготуємо всі необхідні промови, ми також займемося оформленням залів.

Музиканти та ведучий, фуршетне меню, салют, фотографи та оператори – все для вашої презентації буде організовано у кращому вигляді. Повноцінна організація презентацій в Одесі і не тільки – ми візьмемо всі турботи. Для вашої презентації ми запропонуємо святкове оформлення та різноманітну шоу-програму. Для цього ми доставимо червону доріжку, машину конфетті, хостес різні святкові аксесуари, а фіналом вечора стане святковий торт і салют з вашим логотипом.

Що входить до комплексу з організації презентації в Одесі?
Розробка концепції. Створення сценарію. Вирішення організаційно-адміністративних питань. Оформлення. Технічне забезпечення. Запрошення ЗМІ. Супровід клієнта до проведення презентації, після неї і звичайно під час самої презентації.