Вечірка гангстерська в Одесі


Дуже популярна та дуже цікава тема проведення вечірки у гангстерському стилі. Інтерес до цієї тематики не випадковий, тому що при одній лише згадці про гангстерів з’являються певні асоціації, пов’язані з авантюризмом, свободою, молодістю та відчайдушністю.

Вечірка Гангстерська – станьте справжнім гангстером!
Мафія, стрілянина, фатальні красуні в шикарних шовкових сукнях, стильні костюми, дивовижні боа, віскі, мундштуки та тоненькі струмені сизого диму — це незамінні атрибути гангстерської вечірки. Вечірка в такому стилі — один із чудових способів зробити незабутнім та яскравим корпоратив чи інший захід.

Гангстерська вечірка дозволить занурити гостей вечора в атмосферу свята, оскільки цей стиль зрозумілий людям різного віку. Цей легкий і веселий жанр заходу дасть шанс кожному чоловікові відчути себе бандитом, а жінці приміряти образ розкішної подружки гангстера.

Індивідуально розроблений сценарій від нашого ведучого зробить Вашу вечірку веселою, азартною та ризикованою, адже гангстерська вечірка – це таємна зустріч мафіозних кланів. Тут кожен зможе стати на вечір Аль Капоне чи Карло Гамбіно, Бонні та Клайдом.

На гангстерській вечірці можна пограти в рулетку, мафію, подивитися стриптиз або навіть взяти участь у гангстерських розбірках. В інтер’єрі такої вечірки повинні бути брендволи з видами Чикаго або Нью-Йорка, фотографії легендарних на той час особистостей, фотомонтаж або колаж фотографій усіх присутніх на вечірці з традиційним написом «Wanted». Така вечірка гарантує веселий настрій та приємні спогади.