Вечірка ірландська в Одесі


Ірландська вечірка – це завжди весело, запально та незабутньо. Ірландці знають, як радіти життю, і цим їхня культура близька нам. Корпоратив в ірландському стилі – чудова альтернатива нудному пафосному заходу.
Щоб свято пройшло ідеально, над ним мають працювати професіонали. У створенні справжньої ірландської атмосфери багато тонкощів — це і костюми ведучих, і тематичний реквізит, і цікаві конкурси.

Ірландська вечірка – веселощі з колоритом
Продумана програма, досвідчені та енергійні ведучі в кілтах, запальна музика і, звичайно, багато соковитого зеленого кольору — ось прості секрети справжніх ірландських веселощів. Ви разом із гостями перенесетеся на Смарагдовий острів — у країну волинок, пабів, чудового пива та людей широкої душі. Після такого свята співробітники будуть заряджені позитивними емоціями та зможуть легше впоратися з робочими ситуаціями. Повні ентузіазму працівники – це успіх вашого бізнесу.

Якщо ви мрієте організувати для співробітників справжнє ірландське свято, звертайтесь до нас. Ми працюємо з 2005 року та знаємо, як створити теплу атмосферу, як зробити, щоб на вечірці кожному було комфортно та весело.