Промо акції в Одесі


За допомогою рекламних акцій, створених і проведених нашою компанією про Вашу фірму, багато хто заговорить. Крім того, ми запропонуємо до Вашої уваги різноманітні сценарії проведення акції в Одесі. Наші організатори мають великий досвід в організації корпоративних свят. Організації, які вже працювали з нами в Одесі та Києві, позитивно відгукуються про роботу наших промоутерів та продавців консультантів.

Для нас промо акція в Одесі – це професія.
Ми надаємо такі послуги, як організація регіональних та всеукраїнських рекламних кампаній, промо-акцій, передвиборчих кампаній з 2005 року. За цей період ми досягли високого рівня професіоналізму в даній сфері, завдяки якому ми можемо ефективно співпрацювати з іншими рекламними агенціями представниками в Одесі та південному регіоні. У нашій базі даних міститься понад 1000 промоутерів, аніматорів (хлопці та дівчата), які мають великий досвід у роботі з різними видами продукції.

Наші клієнти: Samsung, Jeans, Motorola, Kit Kat, Nair, Clorox, Fem Fresh, Французький Бульвар.

Ми організуємо промо акцію, починаючи від роздачі листівок, до брендованих автомобілів, БТР, а також концертів на міських площах. Кожна акція обумовлюється індивідуально і складається графік роботи і кількість персоналу в залежності від групи товару, місця розташування фірми і потенційних клієнтів. До всіх рекламних кампаній додається фотозвіт.

Пропонуємо Вам розглянути нашу пропозицію про співпрацю у напрямку:
Роздача листівок;

Дегустація – дегустація продукції з метою інформування потенційних покупців про відмінні властивості продукції.
Так само до прямого контакту зі споживачем можна віднести і роботу продавця консультанта в супермаркеті. Наша компанія надає послугу найманий продавець-консультант. Замовник отримує кваліфікованого співробітника, який знаходиться безпосередньо біля товару та забезпечує консультацію покупців.

Моделі, промоутери, ляльки, поліграфія, сувенірна продукція;

Розробка сценарію;

Складання плану заходу;

Формування режисерсько-постановної групи;

Оформлення та технічне забезпечення;

Адміністрація проекту;

Розробка та виготовлення промо-одягу (майки, кепки, фартухи тощо);

Дизайн та друк рекламних матеріалів;

Виготовлення промо-стійок;

Розробка та виготовлення сувенірної продукції;

Виготовлення відеопрезентацій на виставку, корпоративних фільмів, креатив та виготовлення відеороликів.

Вартість акції в Одесі залежить від її обсягу, місця проведення, погодних умов, вікових та гендерних вимог до промоутерів.

Структура вартості складається з оплати: праці промоутерів, супервайзерів, технічних та організаційних витрат, витрат на комунікації та транспорт.

Рекламу Вашої фірми та продукції, яка вона виробляє, дозволять зробити промоакції, що проводяться нами в Одесі. Це досить ефективний спосіб реклами. Протягом цілого дня, або більше, ми будемо весело та завзято рекламувати вашу фірму серед населення Одеси. Клоуни, аніматори, дизайнери та багато інших креативних людей будуть привертати увагу людей у ​​максимально зручному для акції місці.

Весь захід буде узгоджений з Вами, враховані всі тонкощі та побажання. А вручення сувенірів із символікою Вашої компанії стане чудовою рекламою фірми в Одесі. Фотографії з подібних заходів часто опиняються на сторінках місцевих газет, що підвищить популярність Вашої організації.

У нашому штаті працює багато людей, здатних «на відмінно» організувати акцію. Хороші емоції від свята автоматично асоціюватимуться з ім’ям Вашої компанії, у всіх глядачів та учасників проведеної акції, а чутки та розповіді про свято стануть гарною рекламою.

Ми можемо організувати акцію, націлену на будь-які верстви та групи населення. Це може бути молодіжне свято, веселощі для малюків чи захід для солідних дорослих людей, колег чи конкурентів.

Промо-акції в Одесі є елементом реклами. Вони служать для того, щоб голосно заявити на все місто про якусь фірму. Саме для цього проводяться акції акції Одеса. Для цієї дії складається індивідуальний графік та сценарій. Все залежить від того, яку продукцію потрібно прорекламувати. Над створенням хорошої акції акції працює велика кількість людей, які продумують все до дрібниць.

Наше агентство може якісно провести акцію в Одесі. Ми маємо досвід роботи з великою кількістю компаній, які переконалися у високому рівні нашої роботи. У нашій фірмі працюють професіонали, які пропонують оригінальні ідеї. З великої кількості ми обираємо найкращі ідеї для того, щоб провести промо-акцію Одеса. Це дає можливість створити якісну рекламу будь-якого товару.

У цій сфері маємо широкий спектр роботи. Промо акції ретельно продумуються та створюються таким чином, щоб якомога масштабніше прорекламувати якусь компанію чи товар.