Ведучий на Новий Рік Одеса


Від того, наскільки професійним буде ваш ведучий на Новий рік, залежить рівень самого заходу, адже саме його дії та якість виконаної роботи можуть стати запорукою успіху всього вечора. Тому, до вибору кандидатури на роль ведучого, варто поставитись уважно та відповідально.

Яким має бути ведучий Нового року?

Людина, яка взяла на себе зобов’язання створити невимушену позитивну атмосферу свята, повинна не тільки мати гарні організаційні якості, бути веселою, позитивною і сучасною, а й добре розбиратися в специфіці заходу. Ведучий на Новий рік повинен мати максимально чітке уявлення про те, що і коли відбуватиметься упродовж вечора. Чітко складений план дій, з урахуванням часових рамок, не лише організують та полегшать роботу ведучого, а й дозволять гостям як повеселитися, так і насолодитися невимушеним живим спілкуванням один з одним. Тому, попросіть потенційного ведучого вашого Нового року надати сценарій заходу з усіма деталями та ремарками. Зверніть увагу на конкурси, інтерактиви та інші розробки, які вони планують на вечір. Це дозволить, за потреби, внести корективи, а отже, уникнути незручних ситуацій у ході свята.

Руйнуємо стереотипи.

Вже не один десяток років, Дід Мороз та Снігуронька вважаються невід’ємними символами новорічних свят. Ці казкові герої встигли не лише полюбити гостей, а й стати банальними. Погодьтеся, що існує безліч інших, цікавіших, персонажів, у вигляді яких можна не тільки полонити увагу гостей, а й подарувати інтригу, несподіванку, наповнити вечір модерновим чи ностальгічним настроєм. Професійні ведучі на Новий рік, розуміючи це, мають у своєму арсеналі безліч креативних ідей і заготовок, завдяки яким проведений ними вечір стає яскравішим, цікавішим і незабутнішим.

Пам’ятайте, що професійний ведучий завжди готовий вислухати всі ваші побажання та пропозиції, врахувати інтереси та специфіку діяльності колективу, приділити максимальну увагу кожному його представнику та, звичайно, наповнити вечір теплом, азартом та феєричним настроєм.