Вечірка в стилі Лас Вегас в Одесі


Корпоративні вечірки відіграють значну роль у формуванні доброзичливої ​​та згуртованої роботи будь-якого колективу. Тому керівники організацій, які розуміють це, влаштовують подібні заходи з різних приводів. А для того, щоб такі події залишалися бажаними і не перетворилися на буденність, виберіть оригінальну тематику та стилістику вечора. Наприклад, поринути в атмосферу веселощів, азарту, ігрових батлів та видовищних шоу допоможе корпоративна вечірка у стилі Лас-Вегас. А для того, щоб вона пройшла на найвищому рівні, замовте цю послугу у нас. Ми знаємо, у чому запорука успіху!

Запрошення гостей.

Ми пропонуємо оригінальний, авторський дизайн запрошень у вигляді ігрових жетонів, банкнот великого номіналу, гральних карт великого розміру або будь-якого іншого формату, обраного вами. У запрошеннях, обов’язково прописуємо дату, час та місце проведення вечірки, наявність дрес-коду та інші нюанси.

Як оформити приміщення?

Акцентувати увагу гостей на тематиці події допоможе правильно створена ситуація. Тому зустріти ваших співробітників можуть привабливі дівчата у гарних костюмах із пір’ям, які й проведуть їх у зал святкування.

Декораціями для вечірки у стилі Лас-Вегас можуть стати постери про азартні ігри, їх зображення на банерах та фотографіях, прикріплених до стіни, червона доріжка, чорно-червоні скатертини на столах, різноманітні аксесуари насиченого зеленого та білого кольору, приглушене світло та ненав’язлива джазова музика . Обов’язковим обладнанням мають стати столи для азартних ігор, наприклад рулетки, покеру, баккари, крепсу та інших розваг, у стилі Лас-Вегас.

Розважальні моменти.

Окрім настільних ігор, можна запропонувати співробітникам компанії взяти участь у оригінальній тематичній фотозйомці з використанням різного реквізиту. Професійний фотограф допоможе відобразити чудові образи ваших гостей. Крім обов’язкової програми (фішки, карти, казино) можна замовити виступ хореографічного чи вокального колективу, який дозволить вашим колегам розслабитися та повеселитися від душі. Родзинкою корпоративної вечірки у стилі Лас-Вегас може стати бармен-шоу з використанням сухого льоду, вогню та інших спецефектів. Екзотичні коктейлі, виготовлені досвідченими барменами, безперечно, сподобаються вашим гостям.

Скористайтеся послугами нашої компанії, і ми відкриємо ще багато таємниць, які гарантують феєричний успіх вашого заходу!