Килимки для йоги


Килимки для йоги

Проводите ретрит, тренування чи захід з йоги і потребуєте красивих, розкішних килимків? Проводите йога-відпочинок і не хочете купувати дешеві одноразові килимки для своїх гостей? У нас є для вас те що треба!

Так багато думок і любові вкладається в складання тренування з йоги, пілатесу чи стречингу, що вам потрібні килимки для йоги, які надихають! Незалежно від того, чи ви йог, який любить бігати, чи бігун, який хоче орендувати килимок для йоги для заспокійливої розтяжки після пробіжки, у нас є все, що вам потрібно. 

Зв’яжіться з нами і вкажіть дату та вимоги щодо оренди.

Чи є різниця між килимком для фітнесу та килимком для йоги?

Зараз на ринку доступна величезна кількість тренувальних килимків, і більшість з них можна розділити на дві категорії: килимки для йоги та килимки для тренувань.

Килимок для вправ буде трохи товстіший і довговічніший, здатний витримати навантаження від кинутих гантелей і міцного взуття.

Тим часом килимки для йоги, як правило, трохи тонші, причому більшість з них мають товщину від 0,4 мм до 0,6 мм. Зазвичай вони будуть виготовлені з трохи більш делікатних матеріалів, таких як гума або латекс, забезпечуючи більш липку поверхню для ваших рук і ніг. Краще уникати носіння взуття на цих матах і завершувати свої практики босоніж, щоб не пошкодити їх, якщо про це не зазначено в описі до килимка.

На що варто звернути увагу при виборі килимка для йоги?

Вигадливі візерунки привертають увагу, але відкладіть їх в сторону, і у вас залишиться чотири простих критерії:

Зчеплення: Це стосується як верхньої, так і нижньої частини килимка. Неможливо насолоджуватися розслаблюючим заняттям йогою, коли ви не можете поставити руки в позу “собаки”, не зісковзнувши. Ваш килимок повинен забезпечувати максимально стійку основу.

Підтримка: Шукайте килимок, який досить товстий, щоб захистити ваш хребет від жорсткої підлоги, але не настільки м’який, щоб ваші кінцівки тонули в ньому, виводячи вас з рівноваги. Килимки товщиною від 4 мм до 6 мм, як правило, підходять.

Довговічність: Ваш килимок для йоги не повинен витримувати інтенсивні тренування або падіння гантелей, але він повинен виходити неушкодженим з динамічної практики, без будь-яких розривів або вм’ятин.

Портативність: Килимок з великими можливостями для перенесення може стати відмінним супутником йоги, якщо ви любитель сеансів на свіжому повітрі. Шукайте  тонші килимки, які легко згортаються і мають ремінь для перенесення, якщо ви віддаєте перевагу пілатесу в парку.

В Horosho Event Group ви знайдете килимки для йоги на прокат.