Оренда кабель крос в Одесі


Серед важливих оргпитань будь-якого заходу, що проводиться на відкритому повітрі, електроживлення є одним із найсерйозніших. Крім доступного джерела енергії (підключення до стаціонарної мережі або бензинових генераторів), потрібно забезпечити безпеку кабелів і людей, які з ними працюватимуть. Оренда гумового кабель крос в Одесі – це чудовий спосіб захистити дроти від випадкових пошкоджень – у тому числі від проїзду важких машин.

Конструкція з гуми посилена жорсткими елементами корпусу, щоб забезпечити надійне кріплення та безпроблемну роботу прокладених кабелів. Розташувати дроти у повітрі, підвісивши їх між опорами, виходить далеко не завжди. Прокладений по землі шнур живлення – це просто та ефективно, а кабель крос забезпечує необхідну безпеку для оточуючих.

Деталі замовлення

Оренда гумового кабель крос Одеса включає і роботу кваліфікованих операторів. Щоб уточнити скільки панелей вам знадобиться, оператор агентства уточнить у вас метраж і заплановане розташування об’єктів на території заходу. При необхідності, ми зможемо проконсультувати замовника про те, як розмістити енергомережу найефективнішим чином. Наші співробітники допоможуть підібрати найбільш відповідну модель захисту та допоможуть правильно встановити панелі.

Дуже важливо наперед розрахувати споживання електрики на святі. Оренда гумового кабелю в Одесі може бути частиною пакету замовлених у нас послуг. Якщо знадобиться додаткове джерело електроенергії, в нашому агентстві також можна взяти бензиновий генератор, а також силові кабелі для підключення всієї потрібної апаратури.

Розмір. Довжина 1 м, ширина 35 см

У кабель кросі 3 канали

Колір чорний з оранжевим