Оренда парканів Одеса


Якщо ви плануєте свято просто неба з великою кількістю гостей, деякі зони для зручності відвідувачів краще відокремити. Загородження має бути досить міцним, але при цьому легким та простим у транспортуванні. Ми пропонуємо таку послугу, як оренда парканів в Одесі. Це дозволить у найкоротший термін створити окремі зони на території, відведеній під проведення свята.

Купувати подібні конструкції здебільшого невигідно, потреба в них виникає дуже рідко. У такому разі можливість взяти необхідне обладнання напрокат дає змогу значно скоротити витрати на організацію заходу.

Додаткові послуги

Окрім послуги, в яку входить прокат, транспортування та встановлення залізних конструкцій, наше агентство пропонує клієнтам наступне:

• Оренда звукової апаратури, подіумів, сцен різної конструкції та метражу;

• Оренда залізного паркану Одеса, оренда краш-бар’єрів, а також різних видів навісів для організації масових вуличних заходів;

• Можливість взяти напрокат все для великих івентів – посуд до освітлювальних приладів та меблів;

• Розробку та виготовлення брендволів

• Баки для сміття та ін.

Паркан металевий прямокутний.

Розмір: 250 см ширина x 110 см висота. Вага одного паркану 12 кг.

У бус форд транзит міститься 40 парканів.

У бус мерседес спринтер у довгій базі міститься 50 парканів.

У бус 36 кубів (5 тонік) вміщується 100 парканів і ще щось може ще поміститися.

На паркани можна встановлювати ваші банера або брендовані чохли (шиються на замовлення. Однак за рахунок чохлів або банерів збільшується парусність це обов’язково потрібно враховувати, виходячи з вашої локації).

Паркан високий

Розмір: ширина 3,5 метра висота 2м