Оренда краш бар'єрів в Одесі


Оренда краш бар’єрів для заходів

Довжина кожного загородження 2 метри за висотою 1 м. Вага 60 кг

Огородження для концертів. Можлива доставка та робота вантажників.

Також в наявності паркани С2 – довжина 2,5 м. вага 13 кг.

Зараз приїзд відомого артиста чи музиканта – приємна подія, яка встигла стати для багатьох звичною частиною реальності. Слід пам’ятати, що відомі люди завжди мають величезну кількість шанувальників, і питанням безпеки і комфорту потрібно займатися дуже серйозно.

Оренда краш-бар’єрів в Одесі допоможе забезпечити вас легкою, міцною та стійкою огорожею. З таких конструкцій формуються зони для слухачів на великих музичних фестивалях, коридори для звукотехніків до сцени. Також можна організувати прохід для самих знаменитостей від машини до входу до приміщення, де проходитиме захід.

Ця конструкція при своїй міцності є досить важкою та мобільною, оскільки компактно складається. Однак її вага змусить попрацювати. А якщо ви замовите нашу логістику та монтаж, то таким чином захистити потрібні зони можна за короткий проміжок часу.

Прокат краш бар’єрів Одеса – це вигідно

Через особливості конструкції використовувати подібну огорожу будь-де, крім як за прямим призначенням, навряд чи вийде. Оренда краш-бар’єрів Одеса – чудовий варіант, якщо ви не організовуєте концерти чи інші масові події регулярно. Це впишеться навіть у порівняно невеликий бюджет свята.

Працювати з нами:

Економно (прокат у рази дешевший за покупку);

Зручно (продуманий каталог на сайті, можливість оперативного вирішення питань по телефону);

Просто (замовлення буде оформлено в найкоротший термін)