Оренда п'єдесталу для нагородження в Одесі


І діти, і солідні дорослі в глибині душі мріють хоч раз відчути себе переможцем в оточенні захоплених уболівальників. Наше агентство пропонує зробити подібний подарунок винуватцеві урочистостей або порадувати співробітників на корпоративі. Оренда п’єдесталу для нагородження Одеса – послуга, яка додасть перемозі у конкурсі чи змаганні ще більше веселощів!

Вставши на зручні тумби, учасники, які посіли призові місця, зможуть повною мірою пережити захоплююче відчуття перемоги.

Такий реквізит може стати в нагоді в різних ситуаціях. Можна організувати квест до дня народження школяра, провести веселий конкурс серед гостей на відкритті кафе, торгового центру чи фірмового магазину, або перетворити корпоратив великої компанії на захоплюючу розвагу.

Відмінне вирішення питання

Оренда п’єдесталу для нагородження в Одесі дозволяє вам одним рішенням позбавитися кількох питань відразу. Конструкція зроблена з міцних матеріалів, на ній може спокійно стояти як легка дитина, так і дорослий. Вам не доведеться турбуватися про те, з чого зробити міцну та красиву тумбу, а також де її зберігати після закінчення заходу – адже найчастіше такі пристрої використовуються дуже рідко.

Якщо ви плануєте захід на відкритому повітрі далеко від міста, доставити реквізит туди і назад також може бути проблемою. Оренда п’єдесталу для нагородження Одеса дозволяє насолоджуватися святом – всі організаційні питання ми візьмемо на себе.

Крім того, ми пропонуємо:

Організацію тематичних заходів (весь необхідний реквізит надається);

Прокат всього необхідного для проведення свята – від вішалок до гардеробу до монтажу сценічних майданчиків та встановлення звукової апаратури;

Концертні номери, оригінальні виступи для шоу-програми;

Найкращих аніматорів для ваших дітей із захоплюючими іграми;

Систему гнучких знижок та бонусів для наших постійних клієнтів.