Оренда мангалу в Одесі


Для більшості сезон шашликів триває до останнього теплого дня. Є, звичайно, і поціновувачі вилазок на природу взимку, але таких набагато менше. Втім, головне для пікніка будь-якої пори року – це спорядження. Мангал Одеса – незамінний пристрій для тих, хто планує насолодитися чарівним смаком шашликів чи овочів гриль.

Якщо такого пристосування немає під рукою, на облаштування багаття доведеться витратити значну кількість часу та сил. Ми пропонуємо вам взяти все необхідне напрокат, а час, що звільнився, зайняти чимось набагато цікавішим.

Вибирайте найкраще

Багато хто воліє тримати під рукою власне спорядження і завжди бути готовим до вилазок. Але для зберігання потрібне місце. Крім того, мангал в Одесі багато хто використовують у кращому випадку три-чотири рази на рік, і оренда всього необхідного найчастіше є найвигіднішим рішенням.

Прокат виручить і тоді, коли частування планується для великої кількості гостей – наприклад, на великій вечірці на честь дня народження чи виїзного корпоративу. Звичайному домашньому мангалу з таким навантаженням просто не впоратися! А в нашій компанії підберуть агрегат потрібного розміру, перед відправкою перевірять комплектацію та справність кожної частини – і ви отримаєте все необхідне за мінімум зусиль.

Додатково

Наш мангал Одеса – один із обов’язкових елементів спорядження для пікніка з гарячими стравами у меню. Крім того, у нас можна також взяти напрокат зручні меблі для відпочинку, тент або намет, щоб сховатися від сонця або можливого дощу, генератор для доступу до електрики та багато іншого.

А ще у нас можна замовити:

Намети

Меблі

Крісла мішки

Посуд

Колонки

Навіть якщо ви орендуєте тільки мангал у Одесі, ми гарантуємо першокласне обслуговування. А постійні клієнти також користуються системою бонусів та знижок. Всі контакти розташовані внизу сторінки, телефонуйте та замовляйте все необхідне!