Оренда морозильної камери


Оренда холодильної камери

Існує безліч причин, чому все більше і більше компаній вирішують орендувати холодильні камери для своїх заходів чи бізнесу. Оренда є ідеальним рішенням замість придбання необхідного обладнання. Ви можете розраховувати на реальну економію грошей для свого бізнесу.
Володієте або керуєте рестораном чи баром? Або, можливо, у вас кейтерингова компанія?  Тоді, ви потрапили в правильне місце.

На кухні повинна бути велика кількість продуктів, які потрібно тримати під рукою. І, звичайно, серед них є продукти, які швидко псуються, такі як м’ясо та молочне, напівфабрикати, фрукти, ягоди і навіть квіти.

Незалежно від того, чи влаштовуєте ви офіційну корпоративну вечерю або казковий весільний прийом, наш вибір морозильних камер стане ідеальним рішенням.

Всі наші прилади в оренду бувають різних форм і розмірів, тому ми можемо задовольнити різні вимоги, які можуть у вас виникнути.

Довіртеся досвіду Horosho Event Group
Ми розуміємо ваш бізнес. Це твердження ґрунтується на багатьох роках роботи на підтримку професійних послуг. Тісна співпраця з нашими клієнтами, дала нам цінний досвід, який легко трансформується в іншу ключову сферу довіри.

Ми пропонуємо широкий асортимент морозильних камер напрокат для заходів, виставок та магазинів. Усі камери очищаються та перевіряються на якість перед відправкою на ваш захід.

Завжди заморожені продукти без необхідності купувати морозильну камеру. Ми робимо це можливим.