Оренда дзеркала в полний зріст в Одесі


Для того, щоб гості заходу відчували себе по-справжньому комфортно, організатору необхідно подбати про безліч дрібниць. Вирішити один із важливих нюансів допоможе наша послуга оренда дзеркала в Одесі. Ця річ виявиться дуже доречною в гардеробі, де гості при потребі зможуть поправити одяг та зачіску.

Де використовується

Якщо ви організовуєте захід, де планується виступ, дзеркало стане в нагоді артистам для нанесення гриму перед шоу. Це звичний атрибут, який усі звикли бачити безліч разів на день. Забезпечити гостей івента можливістю скористатися дзеркалом – ознака справді досвідченого організатора, який може передбачити всі потреби запрошених.

Окремо варто сказати і про те, що під час замовлення прокату в нашій компанії ви можете вибрати потрібний дизайн цього аксесуара. Оренда дзеркала Одеса – це чудовий вибір найрізноманітніших стилів та оформлень – від масивних химерних рам «під старовину» до суперсучасного мінімалістичного образу. Правильно підібране дзеркало не привертатиме непотрібної уваги. Навпаки, ви додасте до обстановки та атмосфери заходу стильний та оригінальний акцент.

Співпрацюйте з профі!

• У нас солідна база меблів, техніки та різноманітних аксесуарів, необхідних для проведення різних заходів – від весілля до наукової конференції;

• Продуманий каталог послуг дозволяє підібрати все необхідне дуже швидко;

• У нас можна замовити не лише послугу оренда дзеркала в Одесі, а й інші необхідні товари, або домовитись про підготовку нами заходу «під ключ»;

• Ми завжди на зв’язку для максимально оперативних дій у разі непередбаченої зміни сценарію, перенесення часу тощо;

• Доступні ціни та вигідні пропозиції для постійних клієнтів.

Під час підготовки заходу організатори часто зосереджуються на найважливіших питаннях, тоді як довгий список другорядних, але важливих деталей часто відкладається більш пізні терміни. Але досвід показує, що учасники різних івентів дуже часто згадують найменші промахи, з якими їм довелося стикатися.

Гардероб без дзеркал – образливий недогляд, який виправить оренда дзеркала Одеса. Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібний досвід, талановита робота керівника та помічників. Але не менш важливою є впевненість у тому, що всі необхідні матеріали, меблі та апаратура потрібної якості та в потрібній кількості буде доставлена ​​вчасно.

Дзеркало підлогове на повний зріст з підставкою

Розміри: 162*42 см

Дзеркало макіяжне стоїть на будь-якому столі

Розміри: 70*60 см – окреме дзеркало, яке можна підвісити або встановити на стіл.

Дзеркало макіяжне, що окремо стоїть

Розміри: 170 см висота; 90 см; ширина; 40 см глибина