Оренда конфеті гармати в Одессе


Найважливіше – ми використовуємо тільки якісне та дороге конфетті, яке не припадає пилом, частинки якого не осідають на одязі, на їжі та на підлозі.

Оренда конфетті гармати – одна з найпопулярніших послуг при організації будь-якої урочистості. Адже ефект пострілу конфетті додає видовищності та феєричності будь-якій події. Досвід нашої агенції показує, що застосувати цей ефект можна практично на будь-якому заході: на весіллі під перший танець або під час обміну кільцями, на дні народження при зустрічі іменинника, якого супроводжуватимуть постріли конфетті.

Оренда конфетті гармати створить кульмінацію вашому святу

Також незамінним цей спецефект є і при організації презентації нового автомобіля або перерізанні стрічки на відкритті нового об’єкта. Список її застосування можна продовжувати довго. Але один із найважливіших аргументів те, що це один із найпростіших і найефектніших способів підкреслити найголовніші моменти конкретного свята. Розпорошення конфетті – це чудовий спосіб викликати неймовірні емоції у ваших гостей, а особливо у маленьких дітей. Це по праву незабутня дія, яка не залишить байдужим жодного учасника урочистостей.

Традиція конфетті прийшла до нас з Італії та пов’язана з різними карнавальними ходами, протягом яких учасників обсипали цукерками. Пізніше на зміну різним солодощам прийшли різнобарвні паперові кружечки. І ефект від такого обсипання став ще яскравішим і феєричнішим. Зараз конфетті виготовляють не тільки з паперу, в побуті з’явилися конфетті зі спеціальної тонкої плівки або шовкового паперу, що дозволяє конфетті довше триматися в повітрі, і повільно, створюючи ефект дощу, опускатися на підлогу.

Наше агентство надає конфетті різного кольору та форми. У вартість оренди конфетті гармати входить 1 кг. конфетті. Замовляючи цю послугу у нас Ви без сумніву отримуєте її під ключ, це означає, що ми гарантуємо своєчасну доставку та обслуговування апарата протягом обумовленого часу. Також варто відзначити, що гармата працює на СО2 і це означає, що ми можемо вистрілити абсолютно в будь-якому місці, для її роботи не потрібно підключення в електричну мережу. Тому що під дією спеціального газу гармата викидає конфетті або серпантин на велику висоту та відстань.

Все необхідне обладнання у нас професійне, тому ми впевнено гарантуємо вам неперевершений ефект. В наявності біле, золоте, срібне, як фольговане, так і паперове конфетті.