Важкий дим на весілля Одеса


Сьогодні молодята можуть вирішити відсвяткувати створення нової родини як традиційно – з пишною сукнею бенкетом та морем квітів, так і у суперсучасному стилі. Але перший танець наречених вже як чоловік і дружина, як і раніше, залишається одним з найяскравіших моментів свята. Щоб зробити це видовище по-справжньому чарівним і для глядачів, і для безпосередніх учасників ми пропонуємо важкий дим на весілля в Одесі.

Небагато про пристрій

Пристрій, який генерує щільний білосніжний дим, що стелиться по підлозі, дуже компактний. Агрегат працює на основі реакції так званого «сухого льоду» та звичайної води, працює від стаціонарної напруги електромережі 220 вольт. Вам не потрібно турбуватися про те, як увімкнути або вимкнути апарат, чи правильно він налаштований і чи не завдасть шкоди оточуючим.

Ми працюємо тільки з якісною та надійною технікою. Апаратура проходить техогляд перед кожним замовленням – безпечна робота гарантується. Що стосується включення-вимикання апарату та його підготовки – послуга важкий дим на весілля Одеса включає послуги професійного піротехніка нашої компанії.

Як ми працюємо

Оператор приймає дзвінок із замовленням;

Уточнюються всі деталі події: дата, час і місце, узгоджується тривалість роботи пристрою і момент за сценарієм, коли буде потрібно поява гарного диму, що стелиться;

За кілька днів до вказаної дати ми телефонуємо замовнику та перевіряємо актуальність інформації;

У зазначений день наш співробітник заздалегідь приїжджає за вказаною адресою, готує агрегат до дії та в обумовлений момент сценарію включає важкий дим на весілля в Одесі;

Після закінчення номера пристрій вимикається, упаковується та транспортується назад на склад компанії.

Кількість наших постійних клієнтів регулярно зростає. Ми пропонуємо відмінний сервіс, якісну техніку, найнижчі ціни на оренду різної апаратури. Крім того, завдяки солідній базі техніки, меблів та різноманітних аксесуарів набагато вигідніше замовити у нас прокат одразу кількох необхідних позицій. Пошук іншого постачальника з такими ж гарантіями якості та доступною ціною змусить вас витратити зайві сили.