Оренда коктейльних столів Одеса


Далеко не кожен святковий захід чи інша масова подія має на увазі повільне застілля за святково сервірованим столом. Сьогодні організатори все частіше схиляються до думки, що легкий фуршет – чудовий додаток для презентацій та свят. Оренда коктейльних столів на високій ніжці в Одесі значно полегшить організацію цієї частини свята.

Таке вирішення питання дуже вигідне з низки причин. Насамперед, оренда обійдеться замовнику в рази дешевше, ніж купівля столів, особливо якщо їх часто не планується використовувати. Уклавши угоду про оренду, ви можете перейти на вирішення інших актуальних організаційних питань – всі завдання, пов’язані з обумовленими меблями, візьмуть на себе фахівці нашої фірми.

Привезти меблі за вказаною адресою до початку заходу, розкласти столи та розмістити їх згідно з планом – це виконує спеціалізована бригада працівників нашого агентства. Оренда коктейльних столів на високій ніжці Одеса, оформлена у нас, також включає наступний демонтаж орендованих меблів після закінчення заходу та доставку столів назад на базу фірми без додаткового контролю за даними операціями з боку замовника.

Оренда коктейльних столів на високій ніжці в Одесі – крім того

Наша фірма також надає послуги декорування приміщення, де проводитиметься свято, або відкритого майданчика повітряними кулями, квітами та тканиною. Намети для комфортного святкування на відкритому повітрі, зустріч та доставка гостей до місця, де планується провести подію, також входять до переліку послуг, які ми пропонуємо клієнтам.

Гарно оформлений фуршет залишить не менше позитивних вражень, ніж помпезний бенкет. Оренда коктейльних столів на високій ніжці в Одесі – чудова нагода викреслити один пункт зі списку завдань з організації заходу.

Окрім різного декору та реквізиту (наприклад, червона килимова доріжка для урочистих церемоній або статуї «Оскар» для тематичної вечірки), агентство пропонує своїм клієнтам можливість орендувати професійну звукову та світлову апаратуру. Всі пристрої підключаються і налаштовуються фахівцями для їх коректного використання.

Також агентство надає послуги зі складання та проведення розважальних та концертних програм найрізноманітнішої тематики. Завдяки нашій допомозі ваше свято, незалежно від кількості гостей та інших факторів, буде проведено на найвищому рівні.

Стіл фуршетний 60 см (два види, розкладні та збірні)

Розкладні. Можуть легко бути розкладені за лічені секунди

Розміри: стільниця діаметром 60 см, висота столу 110 см.

Колір: білий стільниці; к-ть: 80 шт.

Збірний (пісочний годинник) – вимагає часу та вмінь для складання. Можуть бути як у чохлі, так і без

Розміри: стільниця діаметром 60 см, висота столу 110 см

Стільниця коричнева 10; стільниця біла 10 шт

У двох варіантах ніжки столу чорні.