Оренда дитячих гірок в Одесі


Напевно, улюблений атракціон і найменших дітлахів, і старших дітей – це гірки Одеса. Це чудова розвага для маленького іменинника та його гостей. Візьміть в оренду гірку-батут у нашій агенції, і свято малюка стане просто неймовірним!

Улюблена ігра

Надувна гірка-батут – це яскрава та красиво прикрашена конструкція, яка може подарувати безліч веселих хвилин та мільйон ідей для веселих ігор. У парках атракціонів біля батутів постійно юрмляться діти, адже це їхня улюблена розвага.

Звісно, ​​купити величезний батут для власного користування – не найкраща ідея. Таке придбання, як гірки в Одесі, стане серйозним випробуванням для гаманця, а зберігання, спеціальний насос та регулярні огляди змусять витратити чимало часу та нервів. Тому можливість взяти приголомшливий атракціон напрокат у нашому агентстві користується заслуженою популярністю – це ж нескладно і дуже вигідно!

Комфортна співпраця

Все обладнання, яке здає напрокат наша компанія, відповідає міжнародним стандартам безпеки та регулярно проходить перевірки. Після оформлення та оплати замовлення гірки Одеса у призначений день за вказаною вами адресою буде доставлено батут із насосом, та кваліфікований співробітник підготує атракціон для ігор.

Для наших клієнтів доступний широкий спектр послуг:

• Оренда сценічних майданчиків та подіумів, світло- та звукової апаратури;

• Прокат реквізиту, меблів та всього необхідного для оформлення свят та інших масових заходів;

• можливість підібрати музичний, танцювальний або інший цікавий номер для шоу-програми на вашому святі;

• У нас можна замовити підготовку та проведення свята «під ключ».

Атракціон гірки в Одесі – це чудова нагода подарувати дитині захоплююче свято, повний ігор та веселощів. Щоб оформити заявку просто заповніть спеціальну форму на сайті.