Оренда брендволу в Одесі


Давно вже минув той час, коли про успіх свята судили за кількістю гостей та різноманітністю меню. Тепер цінують оригінальні розваги для запрошених, шоу-програму, а також наявність тематичних фотозон. Брендвол Одеса – це популярна послуга нашої компанії, яка допоможе вам вирішити одразу кілька організаційних питань.

Виготовлення брендволів в Одесі.

Конструкція може бути найрізноманітнішою: все залежить від тематики свята та загального задуму організаторів. Великою популярністю користуються брендволи у вигляді банера з логотипом компанії, ініціалами молодят або іменинника. Гості роблять фото на такому фоні – як запрошені зірки на церемонії вручення «Оскар» чи на інших всесвітньо відомих заходах.

Брендвол може бути цілою фотозоною – з місцем для сидіння або іншими атрибутами. Виготовити подібну конструкцію у господарів урочистостей далеко не завжди є можливість. Брендвол в Одесі від нашої компанії стане чудовим виходом із ситуації. Організатори повинні вирішити безліч питань, і витрачати дорогоцінний час на дизайнерську творчість виходить далеко не завжди.

Як ми працюємо

Після отримання заявки на подібне замовлення з клієнтом зустрічається менеджер. Ми обговорюємо загальну стилістику заходу та бажані особливості конструкції. При необхідності наш менеджер запропонує існуючі варіанти – щоб можна було вибрати те, що найбільше подобається.

Після остаточного затвердження ескізу, а також дати та часу, коли проводитиметься захід, де буде встановлено брендвол в Одесі, ми розпочинаємо підготовку замовлення. За кілька днів до затвердженого терміну ми телефонуємо для фінального підтвердження всіх деталей.

У зазначений день за кілька годин до початку заходу співробітники компанії виїдуть за вказаною адресою та змонтують конструкцію для фотозони згідно з вказівками організаторів.

Вигідне співробітництво

Звертайтесь до майстрів у своїй справі! Ми гарантуємо:

• Європейська якість послуг;

• Можливість оренди меблів, апаратури, реквізиту, посуду та всього, що може знадобитися для організації заходу;

• Крім послуги брендвол Одеса, доступне замовлення заходу «під ключ» – від розробки сценарію за ідеєю до проведення;

• Готовність втілити у життя найоригінальніші задуми;

Види конструкцій:

Хромовані труби

Відмінно підходить для використання у приміщенні. Також може стояти на вулиці за умови обтяження (цеглини/забити в землю). Або прив’язати за дерево / паркан / щось інше).

У вартість входить: Оренда конструкції + друк банера + доставка та монтаж + стяжки.

Розміри та вартість: 2х3м, 2,5х3м, 3х3м, 3х4м.

У разі виготовлення банера на металевому каркасі при відправці на друк говорити БЕЗ ПІДВОРОТІВ, КРОК ЛЮВЕРСІВ 30 СМ, ЗАМАТУВАТИ НА ТУБУС. Банер друкуємо ламінований.

Дерев’яна конструкція.

Як основа використовується дерев’яний брус 50х50 мм.

Що входить у вартість: Оренда конструкції + друк банера + доставка та монтаж. Також задня частина закривається щільною тканиною блекаут, щоб не було видно технічних стиків і банер з лицьового боку не просвічувався.

Стандартні розміри 2 * 3м, 3 * 3м, 3 * 4м, 3х5м, 3х6м грн. Можливі індивідуальні розміри.

Якщо дерев’яна конструкція стоїть на вулиці необхідно брати обтяжувачі та додаткові розпірки

При виготовленні банера на дерев’яній конструкції обов’язково продовження фону по 20 см з КОЖНОЇ сторони – для того, щоб натягувати банер на каркас та підвертати його. Друкуємо без люверсів. Обов’язково ламінований (щоб тягнувся). Однак потрібно розуміти, що при температурі нижче 8 градусів тепла банер буде дубовим і погано тягтиметься, тому можуть з’явитися складки, за допомогою фена ми їх приберемо як можемо, але з законами фізики не посперечаєшся. Макет пропонує замовник. Або ми можемо порадити дизайнера

На фермах – алюмінієвий квадролайт.

Стандартні розміри 2*3м, 3*, 3*4м, 3х5м, 3х6 м. Можливі індивідуальні розміри

Оренда металевого каркасу під ваш банер (ви привозите свій)

Розміри 2х3м, 3х3, 3х4м. Або індивідуальний розмір

В комплект входить: – Хромовані труби діаметром 25 см + ніжки 4 штуки. Всі кріплення та шестигранник. Стяжки купуєте самостійно. Зібрати може один хлопець за 30 хвилин. Каркас 2х3 та 3х3 може поміститися у легкову машину. А ось каркас 3х4 або на дах, або мікроавтобус.

Ми можемо привезти каркас та зібрати його, натягнувши ваш банер.

Вимоги до друку, якщо банер друкуємо ми

1. Макет у форматі TIFF, палітра кольорів CMYK. 2. Чорний колір композитний, C-50%, M-50%, Y-50%, K-100% (звертайте увагу на текст). 3. Стиснення LZW, або архів. 4. Якщо є білі поля ставимо обведення!!!

2. При якості друку 720 ставимо 72 крапки, при 1440 – 150 пікселів. 6. Шари мають бути злиті – фон!

3. Розмір 1:1 вказуємо в метрах! (формати паперу не вказуємо). 8. Файли заливаємо на файлообмінник та надсилаємо посилання.