Оренда люстр в Одесі


Оренда люстр в Одесі

Оренда люстри додасть миттєвої елегантності будь-якій події! Ідеально підходить для навісів, декорацій, банкетних столів тощо. Установка дуже проста – просто закріпіть її!  У нас найбільший вибір красивих люстр на прокат для різноманітних заходів, таких як весілля, корпоративи, хрестини, зйомки фільмів, театральні постановки та приватні вечірки.

Чудовий світловий дизайн – це ключ до створення саме тієї атмосфери, яка необхідна для Вашої події. Наша інноваційна та висококваліфікована команда світлодизайнерів забезпечить вас усім необхідним.

Від одноразової оренди приголомшливих кришталевих люстр до встановлення чарівних казкових світлових навісів і повномасштабного світлового дизайну заходу в розкішних масштабах – ми перетворимо ваш простір за допомогою світла.

Використання люстр в якості центрального елемента вашого світлового дизайну додасть саме той відтінок гламуру, елегантності і розкоші, який потрібен вашому заходу. Horosho Event Group пропонує великий вибір світильників і підвісних елементів в Одесі, щоб задовольнити будь-які потреби.

Оберіть наші чудові великі люстри, які можна підвісити на деревах, стелях бальних залів і наметах, або зробіть їх центральним елементом  вашого дизайну, створюючи чарівний та чудовий вигляд. Ми пропонуємо ковані, кришталеві світильники, а також безліч інших нестандартних варіантів.

Орендуйте люстру для вашого заходу або весілля. Вона миттєво змінить атмосферу! Наш досвід в області декорування дасть вам унікальний подих у вашому просторі і дозволить отримати яскраві враження.