Оренда золотих стовпчиків в Одесі


Оренда золотих стовпчиків завжди використовується як зручний елемент декору на заходах різного рівня. Найчастіше огороджувальні стовпчики потрібні як доповнення до червоної доріжки. Церемонії, відкриття, спортивні заходи, фестивалі, концерти і навіть виставки – стовпчики виконують роль обмежувачів, поділу чи відокремлення одних ділянок майданчика від інших, а також зон пропуску. Окрім цілеспрямованої огорожі, золотаві металеві стовпчики є ще й елементом створення урочистості та пафосності будь-якого заходу.

Виті канати червоного кольору, які кріпляться до стовпчиків, дуже вдало виглядають уздовж червоної голлівудської доріжки. Такі декоровані стовпчики можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.

Не обійтися без прокату таких декорацій і при створенні спеціальних ВІП – зустрічей та окремих зон: перерізання стрічки, зустрічі зірок, зйомок кліпів та реклами.

Наша компанія готова надати оренду золотистих стовпчиків для будь-якого заходу: виїзна церемонія, вручення нагород, зустріч гостей, відкриття нових об’єктів тощо.

Ми пропонуємо в оренду золоті стовпчики, висотою 1,20 см. з крученими або оксамитовими червоними/синіми/чорними канатами. Також пропонуємо оренду срібних стовпчиків з канатиками будь-якого кольору.

Гарантуємо своєчасну доставку, монтаж та демонтаж. Також можливе самовивезення. З нами працюють великі фестивалі міжнародного рівня!