Оренда апарату для поп корна в Одесі


Як зробити святковий масовий захід ще яскравішим і веселішим? Скористайтеся нашою послугою оренда апаратури для поп-корну в Одесі! Не важливо, плануєте ви подію у приміщенні або на вулиці, повітряна кукурудза з різними смаками буде із захопленням прийнята і дітьми, і дорослими.

Це популярне перекушування, яке прийшло до нас із Заходу, вже давно стало звичним атрибутом кіносеансів і не тільки. Поп-корн чудово доповнить вечірку на честь дня народження. Вуличний фестиваль, концерт чи інший святковий захід – це завжди безліч людей, які хочуть не лише подивитися та послухати, а й перекусити. Пристрій розрахований на велику кількість продукту: ласощі вистачить на всіх бажаючих.

Компактний агрегат не займе багато місця і відмінно впишеться і у вуличне свято, і в захід, що проводиться у приміщенні. Оренда апарату для поп-корну Одеса також включає послуги інструктора, який простежить за правильною роботою пристрою.

Смачний акцент свята

Оформити у нас послугу оренди – це справді вигідно.

Вам не потрібно витрачатися на покупку апарату та його техобслуговування, а вартість наших послуг вас приємно здивує;

Домовитися з нашим співробітником про прокат поп-корн машини дуже просто – зателефонуйте нам за вказаним на сайті телефоном або залиште заявку за допомогою спеціальної форми;

Всю інформацію про витратні матеріали, вибір смаків поп-корну, умови транспортування агрегату та багато іншого ви можете уточнити у менеджера.

Для вашого заходу оренда апарату для поп-корну в Одесі стане чудовим доповненням!