Набір для перерізання лінточки Одеса


Відкриття магазину, будівництва, установи та заходи зазвичай супроводжується урочистою церемонією. Проводять її по-різному, але практично завжди її основний етап – це перерізання стрічки. Ця гарна традиція сходить ще до античних часів. Вона символізує той хвилюючий момент, коли бігуни перетинають фінішну пряму.

Як вибрати набір для перерізання стрічки – оренда золотих ножниць + червона оксамитова подушка + срібний розніс

Цей урочистий момент зазвичай фотографують чи навіть знімають на відеокамеру. Щоб фото вийшло гідним, потрібно продумати кілька важливих деталей. Ножиці для перерізання стрічки мають бути досить великими, щоб їх можна було легко побачити на фотографії. Якщо право перерізання стрічки надано кільком почесним гостям, потрібно подбати, щоб гарних ножиць вистачило на всіх. Бажано передавати ножиці на подушечці – це елегантно та солідно.

У наш набір для урочистого перерізання стрічки входять ножиці (2 шт.), червона подушечка та витончений піднос. Такий комплект підходить для будь-якого заходу. Ножицями зручно розрізати стрічку, а на фотографіях вони виглядають дуже ефектно. Якщо вам потрібні ножиці для перерізання стрічки, зв’яжіться з нами. Також ми можемо допомогти вам із іншими організаційними моментами.