Оренда шоколадного фонтану в Одесі


У вартість одного фонтану входить:

один триярусний апарат висотою 40 см,

1 кг справжнього бельгійського молочного або чорного шоколаду,

доставка, встановлення, робота оператора протягом 1 години (фуршет/зустріч гостей).

Якщо ви хочете залишити шоколадний фонтан більш ніж на одну годину, то можете сплатити 800 грн за кожну наступну годину роботи людини.

Одного кілограма шоколаду вистачає на 15-20 дітей чи 25-30 дорослих. Ціна додаткового кілограма шоколаду – 15 євро.

Фрукти по сезону 3 кг (банани, яблука, виноград, персики, полуниця) – 1500 грн. У вартість фруктів входить (купівля фруктів, помити та порізати, сервірування, посуд для викладення фруктів, шпажки)

Намічається невелике приватне свято – день народження, весілля, корпоратив, або скромні дружні посиденьки, людина так на 50? Все ще вагаєтесь у виборі оригінального частування на свято? Тоді наш шоколадний фонтан у Одесі до ваших послуг. Наш шоколадний фонтан зробить ваше свято справді унікальним.

Височені каскади гарячого шоколаду, що безперервно ллється… ммммм. Що ще може так ідеально поєднувати в собі неймовірну красу, неповторний смак і привабливий аромат?! Звичайно ж, лише шоколадний фонтан. Будь то День народження, весілля, випускний, Новий рік, корпоратив…найсмачніша святкова прикраса буде цвяхом будь-якої урочистості чи заходу.

Сьогодні, погодьтеся, простим десертом уже нікого не здивуєш. Але, побачивши, королівський шоколадний фонтан, мокнувши в нього скибочки свіжих фруктів і скуштувавши неповторний десерт, захоплення та здивування ваших гостей не буде межі. Повірте, ця святкова прикраса стане центром загальної уваги, надасть вашій урочистості ароматного шику, а святкову атмосферу зробить приємною та веселою. Тому, якщо у вас намічається День народження, весілля, новосілля, ювілей, корпоратив, будьте певні, що шоколадний фонтан – це ідеальне рішення для проведення повноцінного та незабутнього свята.

Чому шоколадний фонтан є ідеальним десертним рішенням?

Шоколадний фонтан – це чудова святкова прикраса для будь-якої урочистості. Корпоратив чи День народження, презентація чи ювілей – фонтан буде ефективним видовищем на кожному заході. Він ідеально виглядає в оточенні соковитих фруктів та ягід, тістечок та інших кондитерських ласощів. А запрошений фотограф і оператор зроблять так, щоб ваш фонтан став ще й окрасою професійних фотографій, дивлячись на які так приємно «ковтатиме слинки».

Шоколадний фонтан – це дуже смачно. Ви самі визначаєте шоколад для шоколадного фонтану: молочний, білий, гіркий вибір за вами. Крім того, на ваше бажання ми додамо шоколаду витонченого смаку, додавши в нього лікер або коньяк. Шоколадний фонтан – це не лише красиво, а й зручно. Адже ми беремо на себе весь клопіт з доставки та встановлення фонтану. Ми пропонуємо тільки високоякісний шоколад для шоколадного фонтану та організуємо шикарний стіл із закусками.

Існує два варіанти шоколадного фонтану

Перший – це 40 сантиметровий триярусний фонтан з одним кілограмом шоколаду і розрахований він на компанію з 25-30 осіб.

Другий варіант розрахований на компанію від 100 чоловік. Його висота 120 см, місткість 10 кг. Шоколад можна вибрати або чорний або молочний, а також змішати їх.

 

Шоколадний фонтан на день народження

Відмінним подарунком на будь-яке дитяче свято стане шоколадний фонтан Одеса. Це гарячий шоколад, який ллється нескінченним потоком із спеціальних для цього посуду. Тільки нашим агентством може бути організований гарний та смачний шоколадний фонтан в Одесі. Це стане справжнім святом для дітей, адже вони люблять усе солодке. Це не лише смачно, а й видовищно. Спостереження за тим, як нескінченно ллється шоколад, заворожить та порадує дорослих та дітей.

Саме тому замовити шоколадний фонтан в Одесі можна на будь-яке дитяче свято. Кожна дитина зможе отримати свою порцію смачного гарячого шоколаду. При цьому діти зможуть насолодитися гарним шоу. Щоб створити красу, наповнити приміщення привабливим ароматом і вгамувати спрагу дітей по солодкому, необхідно замовити шоколадний фонтан Одеса. Цей день народження запам’ятається дітям надовго.