Оренда промо стола в Одесі


Один із найефективніших елементів рекламної презентації вашого продукту чи компанії – це промо-стіл. Легка конструкція з топером, тобто високо піднятим рекламним щитом, робить точку промоутера помітною здалеку навіть у дуже людному місці.

Особливості конструкції

Наше агентство надає таку послугу, як оренда столів в Одесі, для успішного рекламного просування. Точку з промо-столом можна встановити в торговому центрі, на території фестивалю чи парку або в іншому заздалегідь обумовленому місці у найкоротші терміни.

Несуча конструкція виготовлена ​​із міцних алюмінієвих трубок. Її можна скласти дуже швидко. А в розібраному стані такий стіл поміщається в компактну сумку, яку може перевозити службовець, що проводить навіть у громадському транспорті.

Крім того

Якщо вам потрібна оренда промо столів Одеса, зателефонуйте нашому оператору для отримання консультації. Зазвичай замовник використовує власний банер та інші рекламні матеріали. Але за потреби ми можемо надати послуги професійного рекламного дизайнера, який розробить нове ефектне зображення з вашим логотипом.

Залежно від масштабу запланованої презентації, у нас також можна взяти в оренду звукову техніку: пульт, колонки, стіл для діджея та багато іншого. Музичний супровід зробить презентацію помітнішою та цікавішою для публіки.

Окрім популярної послуги оренда промо столів в Одесі, повний перелік можна переглянути в каталозі на сайті нашого агентства. Він поділений на тематичні розділи для зручності пошуку. У нашому розпорядженні також великий вибір реквізиту для тематичних свят, меблі та інший реквізит – від вішалок до гардеробу до фуршетних столиків святкового дизайну. Зателефонуйте нам, щоб оформити замовлення!