Оренда віндерів в Одесі


Крім рекламних банерів всіляких розмірів, велику ефективність мають прапори, які виготовляються в різних розмірах і конфігураціях. Оренда віндера – це можливість замовити прапор на вертикальному флагштоку з напівкруглим верхом. Він зручний тим, що навіть без вітру зображення на прапорі чудово проглядається, водночас така форма привертає більше уваги, ніж стандартне прямокутне полотнище або банер.

Технічні особливості

Розміри необхідного вам прапора та їх кількість дуже залежить від того, де конкретно будуть встановлені ці рекламні об’єкти. При розміщенні на вулиці необхідно враховувати особливості погоди. Оренда віндера Одеса, залежно від того, яке навантаження вітру припадатиме на полотнище прапора, може включати посилену основу.

Прапори різних конфігурацій – чудове обладнання для реклами. Вони досить великі та помітні здалеку. Такі конструкції можна використовувати як на свіжому повітрі, так і в приміщеннях. Звичайно, якщо ви плануєте встановити банер під дахом, потрібно враховувати висоту стелі, але для просторих приміщень торгових центрів розміщення конструкцій висотою до 5 метрів зазвичай не є проблемою.

Важливі деталі

Якщо вам необхідна оренда в Одесі, зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Внизу сторінки вказано контакти, адресу електронної пошти та офісу, номери телефонів. Наш оператор проконсультує вас з приводу замовлення, уточнить розмір та кількість рекламних об’єктів, а також дату та тривалість оренди всього необхідного.

При необхідності наша агенція також надає послуги професійних дизайнерів, які допоможуть створити яскраве рекламне зображення. Наші співробітники привезуть все необхідне за вказаною вами адресою, зберуть та надійно встановлять конструкцію.

Розміри. Висота металевої жердини 265 см

Розмір прапора 205х70 см. Висота до вигину 180 см

Щоб віндер не відлітав до нього йде обтяжувач 20 кг

Саму тканину можете надрукувати самостійно за нашими лекалами. Або можемо зробити це ми