Оренда статуй OSCAR


Рівень організації свят та інших масових заходів постійно зростає. На ринку регулярно з’являються новинки, покликані вразити та розважити гостей. Тематичні вечірки набувають широкого поширення. Одна з найпопулярніших тем – це вручення нагород всесвітньо відомої американської кіноакадемії. Червона килимова доріжка перед входом до ресторану, спалахи фотокамер і, звичайно, знаменитий силует золотої статуетки – невід’ємні атрибути такої вечірки.

Оренда статуї Оскар в Одесі – одна з найширшого переліку послуг нашої компанії

Ми укладаємо із замовником офіційний договір, де докладно позначаються всі особливості замовлення, термін оренди та її вартість. Бригада робітників привезе необхідні атрибути на вказану вами адресу, розставить масивні золоті статуї перед початком заходу так, як вкаже розпорядник. Після закінчення урочистості орендований реквізит буде оперативно зібрано та доставлено назад на базу фірми. Ці технічні операції наші працівники виконують самостійно без додаткового контролю з боку організаторів урочистостей.

 

У яких випадках оренда статуї Оскар Одеса буде доречною? Тематична вечірка, де гості зможуть відчути себе справжніми кінозірками світової величини – це чудова ідея для корпоративу на честь внутрішнього свята фірми чи таких популярних подій, як Новий Рік чи Всесвітній жіночий день. Таким чином можна відзначити день народження затятого кіномана – як енергійного підлітка, так і солідного знавця кіномистецтва. Вручення нагород кінозіркам як основна тема заходу також відмінно підходить для випускного вечора.

Наша компанія допоможе вам вирішити безліч завдань, що виникають у процесі підготовки до урочистостей. Оренда статуї «Оскар» в Одесі – лише одна. При потребі, ми допоможемо підібрати ресторан, розташований у зручному місці, зі смачною та недорогою кухнею, сприятимемо складанню концертної програми та святковому оформленню приміщення тканиною, квітами та повітряними кулями. База даних компанії містить також контакти ді-джеїв, які користуються популярністю не тільки в рідному місті, а й за його межами. Якісна апаратура з потужним, чистим звуком, професійні ведучі – ці, а також безліч інших запитів щодо організації святкового заходу можна вирішити за допомогою нашої компанії.