Аренда подіума в Одесі


Оренда подіуму в Одесі. Подіум можна зібрати будь-якого розміру – від 2 до 96 м.кв. Висота ніжок регулюється від 20 до 100 см. Працюємо на показах мод та інших подіях.

Подіум новий і красивий темно-коричневого кольору. Його можна нічим не накривати. Але якщо хочете, можете постелити банер або будь-яку тканину.

Професійне обладнання для проведення масових заходів сьогодні використовується дуже широко. Апаратуру для облаштування сцени під виступ музичних, танцювальних чи театральних колективів орендують для проведення різноманітних заходів від приватного ювілею до фестивалів солідного масштабу. Оренда подіуму в Одесі – це можливість змонтувати надійний та зручний сценічний майданчик навіть у приміщенні зі складною конфігурацією, створити майданчик, що відбувається на якому буде добре видно всім глядачам.

Для локального заходу не завжди потрібне замовлення професійної сцени з бічними стінами та дахом. У такій ситуації відмінним рішенням буде замовити легкий, міцний і подіум, що акуратно виглядає. Бригада досвідчених працівників доставить замовлену конструкцію у місце, де проходитиме захід. Конструкція буде встановлена ​​та випробувана до початку події. Після закінчення виступу робочі фірми розберуть конструкцію і доставлять її назад на базу – оренда подіуму Одеса включає всі ці другорядні питання. Таким чином, організаторам заходу не слід відволікатися на вирішення дрібних завдань.

Подіум стане чудовим рішенням у ситуації, коли на проведення заходу виділено обмежену суму коштів. Ще один спосіб застосування конструкції такого типу – зміна конфігурації вже існуючої сцени. Подіум дозволить збільшити площу, щоб артисти під час виконання номеру почували себе комфортно. Його широко використовують при організації модних показів, щоб максимально точно втілити в життя задум дизайнера.

Оренда подіуму в Одесі з професійним підходом.                 

Офіційний договір, кваліфіковані робітники, монтаж та демонтаж конструкції у максимально стислий термін – це дозволить нашим клієнтам зосередитися на важливіших завданнях при організації різноманітних заходів. Доручивши оформлення сценічної зони спеціалістам нашої фірми, ви отримаєте надійну конструкцію, яка легко витримає вагу апаратури, що знаходиться на ній, і артистів. Акуратний вигляд подіуму органічно впишеться в стилістику будь-якого заходу.

З огляду на те, що подіуми широко використовуються в організації подій, найкраще заздалегідь замовляти таку послугу, як оренда подіуму Одеса. Яку конструкцію найкраще використовувати для вашого заходу, можна уточнити у наших спеціалістів.