Оренда флагштока в Одесі


Підняття прапора – звичай, який виглядає дуже красиво та надзвичайно урочисто. Якщо після перемоги у проходженні квесту дозволити команді-переможниці підняти свій власний прапор, настрій злетить до неба. Розпочати піратську вечірку можна з підйому піратського прапора – для цього знадобиться оренда флагштока Одеса.

Ретельно продумана міцна і надійна конструкція дозволить урочисто підняти прапор до неба, і таким чином подати знак або заявити про перемогу у змаганні. Складність полягає в тому, що найчастіше такі споруди стаціонарні, і їх не перевезеш з місця на місце. А якщо ви плануєте ігровий захід або корпоративний тимбілдинг із командним змаганням далеко від міста, підняття прапора може стати складним завданням.

Відмінне рішення

У нашому агентстві можна взяти напрокат легку збірну конструкцію, яку співробітники компанії зберуть та встановлять у вказаному місці. Оренда флагштока в Одесі дозволяє не перейматися тим, де знайти таку конструкцію потрібних габаритів.

Питання про те, звідки взяти необхідні для покупки гроші, і де зберігати пристосування, коли захід закінчиться і потреба в ньому відпаде, також відпадають. Це питання можна сміливо викреслювати зі списку організаційних завдань та займатися іншими важливими моментами.

Наші переваги

Ми пропонуємо клієнтам:

Прокат реквізиту, апаратури та меблів для проведення заходів;

Великий вибір концертних, музичних та розважальних номерів для шоу-програми на будь-яке свято;

Оренда флагштока Одеса, як і інші послуги, включає роботу з кваліфікованим персоналом нашого агентства та оперативним вирішенням можливих питань;

Бонуси та знижки для постійних замовників;