Оренда наметів в Одесі


Оренда наметів в Одесі. Пропонований нами намет – ідеальне рішення, якщо потрібно швидке і легке встановлення. Вона виготовлена ​​із сталевих профілів та якісної наметової тканини. Висота намету: 225см; Довжина: 300см; Ширина: 300см.

Один із найголовніших плюсів такої конструкції, у тому, що вона швидко встановлюється та вирішує масу завдань. Також її можна встановити незалежно від погодних умов та сезону року. Плюс до всього сам тент виконаний із щільної водонепроникної просоченої тканини. Намет комфортабельний та універсальний. Її можна застосовувати для будь-яких цілей та заходів. Наша команда гарантує вам своєчасну доставку та встановлення даного обладнання.

Оренда палаток в Одесі це швидке та комфортне вирішення ваших завдань за участю на вуличному фестивалі чи виставці. Прокат білих тентів

Якщо вам потрібна така послуга, як прокат наметів – можете сміливо розраховувати на наші можливості, тому що всі наші намети завжди знаходяться в хорошому стані та можуть бути використані на будь-якому заході. До кожного намету йдуть обтяжувачі, а також є можливість замовити боковинки у колір купола, якщо потрібно закрити намет із трьох чи чотирьох сторін, що часто необхідно на вуличних заходах. Купол таких наметів не промокаємо, тому можна використовувати під час дощу. Встановлювати такий намет можна на землі, вбивши кілочок у спеціальні отвори, а також на асфальті з використанням спеціальних обтяжувачів, щоб не псувати покриття – асфальт або плитку.