Оренда зеленої доріжки в Одесі


Оренда зеленої доріжки в Одесі. Декорації здатні повністю перетворити приміщення чи майданчик, а найголовніше – створити необхідну атмосферу свята. Як зробити так, щоб ваші гості переймалися відповідним настроєм уже на підході до зали? Знадобиться зелена доріжка Одеса!

Ефектна атмосфера

Розкішне килимове полотно насиченого смарагдового кольору стане гідною альтернативою знаменитій червоній доріжці, і виглядатиме не менш представницько.

Такий декоративний елемент буде доречний на різних заходах. Він стане в нагоді на урочистій зустрічі з пологового будинку, вкаже молодятам шлях від машини до входу в ресторан, де на них вже чекають родичі… варіацій може бути безліч! Подібні прикраси чудово виглядають і на корпоративах, і на тематичних вечірках, наприклад 8 БЕРЕЗНЯ

І найголовніше, зелена доріжка в Одесі здається напрокат у нашій агенції. Договір оренди оформляється швидко і без зайвих складнощів, а вартість послуги не зробить у бюджеті вашого свята значну пробоїну.

Оптимальний вибір

Всі текстильні елементи декору регулярно проходять хімчистку – до вас приїде гарний та чистий килим, ступати яким буде суцільним задоволенням! Наші робітники привезуть і розстелять доріжку перед початком свята, щоб гості змогли оцінити всю пишність вашого заходу без перешкод.

Крім такої розкішної декорації, як зелена доріжка Одеса, ви також можете замовити проведення свята «під ключ». Якщо більшість організаційних питань вже вирішено, просто додайте кілька фінішних штрихів до атмосфери заходу. Гості із задоволенням сфотографуються на тлі брендволу зі спеціально розробленим логотипом – зовсім як на церемоніях вручення найпрестижніших нагород!

Також ми пропонуємо:

• Прокат світлової та аудіоапаратури для музичних заходів;

• оренду меблів, посуду, сценічних майданчиків та всього необхідного для проведення свят (сюди входить і зелена доріжка в Одесі);

• Систему знижок та бонусів для постійних клієнтів;

• Сервіс європейського рівня для кожного нашого замовника.