Оренда мобільных кондиціонерів Одеса


У нас лише мобільні кондиціонери на одно-двохденний захід.

Ми НЕ обслуговуємо квартири та офіси. А лише фестивалі, виставки, презентації.

Працюємо лише на фестивалях, виставках, у великих приміщеннях для великої кількості людей. Кондиціонери не побутові, а професійні, розраховані для приміщень від 200 м.кв.

Якщо ви маєте захід на велику кількість людей, а погода не тішить задухою та високою температурою, оренда мобільних кондиціонерів в Одесі стане відмінним виходом із ситуації.

На відміну від стаціонарного агрегату, що встановлюється у квартирах чи офісних приміщеннях, його пересувний варіант може бути встановлений або перенесений з місця на місце у найкоротші терміни. Ми здаємо в прокат техніку промислової потужності, яка легко підтримуватиме комфортну температуру повітря в приміщенні площею від 200 кв.м.

Робота з технікою

Вам не доведеться хвилюватися про те, який режим роботи вибрати, щоб досягти оптимального результату. Ламати голову над незнайомою технікою не потрібно – про все подбає наш оператор. Оренда мобільних кондиціонерів Одеса включає супровід кваліфікованого працівника, який виставить відповідний режим роботи, підключить і налаштує техніку. Ви зможете і надалі займатися поточними справами, не відволікаючись на перевірку того, як працює пристрій.

Ми ретельно стежимо за нормами та вимогами безпеки, тому вся прокатна апаратура регулярно проходить необхідні перевірки та використовується лише згідно з інструкцією.

Особливості

Вартість такого агрегату промислової потужності може бути дуже високою. Тому оренда мобільних кондиціонерів в Одесі – це чудова можливість забезпечити комфорт ваших гостей та при цьому не надто спустошувати бюджет, виділений на організацію заходу.

Залежно від приміщення, де планується встановити пристрій, можна підібрати кондиціонер-моноблок або конструкцію з двох частин, з’єднаних гофрованою трубою.

Вигідне співробітництво

Ми намагаємося, щоб робота з нами була завжди приємною для вас:

• Як заміна оренди дорогих кондиціонерів можемо запропонувати оренду вентиляторів

• Прокат світло-, звукової апаратури та іншої спеціалізованої техніки;

• Великий асортимент реквізиту на підготовку тематичних вечірок;

• Знижки та бонуси для постійних клієнтів.