Оренда тенсаторів в Одессе


Оренда тенсаторів у Одесі.

Щоб відокремити одну частину приміщення від іншої для створення VIP-зони, огородження сцени або вказівки гостям напряму руху, скористайтесь нашою послугою оренда тенсаторів в Одесі.

Цим терміном називається стійка опора-стовпчик з обтяженою основою. У верхній частині знаходиться котушка зі спеціальною жорсткою стрічкою, яка виконує роль перегородки. Матеріал стрічки та система гальма, що фіксує котушку, забезпечують постійний натяг та ефектний вигляд.

 

Зручно та практично

Пристрої можна легко поєднати в цілу систему, причому все це виконується за лічені хвилини. Міцний матеріал корпусу дозволяє створити огороджені зони на вулиці або у приміщенні без додаткових зусиль.

Оренда тенсаторів Одеса дозволить вирішити одразу кілька питань. Простий і стильний дизайн опори з хромованою поверхнею стане додатковою прикрасою приміщення. Огорожа для вузького кола людей створюється за лічені хвилини. Якщо потрібно змінити конфігурацію, зрушити або прибрати огорожу, ця процедура також пройде легко і швидко.

 

Стрічка тенсатора з нанесеними стрілками вкаже напрямок руху, а сама огорожа допоможе черзі залишатися обережною і не заважати оточуючим (у разі великої кількості людей це особливо актуально).

Оренда тенсаторів в Одесі може допомогти і у разі непередбаченої події – або, наприклад, запланованих ремонтних робіт. Гнучка стрічка на надійних опорах забезпечить безпеку перехожих та дозволить виконати всі необхідні дії, не відволікаючись на випадкових перехожих.

 

Додатково також ми пропонуємо:

Прокат всієї необхідної апаратури, меблів та реквізиту для проведення найрізноманітніших заходів: від наукових конференцій до рок-фестивалів;

Підбір приміщення, організація фуршету (кейтеринг), вирішення питань трансферу;

Оренда тенсаторів Одеса, огорожі різного дизайну та конструкції;