Оренда газових обогрівачів в Одесі


Однією з головних проблем організації зимових заходів на свіжому повітрі є обігрів. Якщо людина думатиме лише про те, як би швидше зайти в тепле приміщення, навіть найяскравіше шоу навряд чи його зацікавить. Вирішення цього питання – оренда газових обігрівачів в Одесі. Послуга, яку надає наша компанія, обійдеться вам набагато дешевше, ніж самостійна покупка такого агрегату.

Варто окремо наголосити, що подібний механізм не залежить від електроживлення, що дозволяє використовувати його навіть там, де немає доступу до мережі.

Конструкція такого пристрою досить складна. Зріджений газ із спеціального балона надходить у пальник. Отримане тепло прямує на рефлектор та розсіюється, обігріваючи п’ятиметрову зону навколо.

При цьому обігрівач зроблений так, щоб шанс поломки та можливих травм оточуючих був зведений до мінімуму. Послуга з оренди газових обігрівачів Одеса дозволить вам вирішити питання комфорту гостей. Захід пройде з комфортом, навіть якщо погода підкине неприємний сюрприз у вигляді різкого похолодання.

Особливості конструкції

• Датчик контролю кількості вуглекислого газу в повітрі – пристрій вимкнеться, якщо концентрація СО перевищить допустиму норму;

• Автоматичне вимкнення подачі газу, якщо пальник згасне;

• Зручне запалювання з п’єзоелементом – не треба возитися зі сірниками.

Скористайтеся можливістю орендувати у нас надійне та сучасне обладнання, щоб провести свій захід із блиском!