Оренда клікера в Одесі


Оренда клікера в Одесі

Системи реагування аудиторії допомагають підвищити залученість учасників на всіх типах зустрічей та заходів – корпоративних тренінгів, презентацій, конференцій, лекцій, семінарів, майстер-класів та галузевих виставок. Клікер – це найпростіша та найнадійніша система реагування. Використання клікера дозволяє швидко розпочати роботу, щоб ви могли зосередитися на своїх цілях (а не на техніці) і утримати увагу аудиторії активно залучаючи її.

Звичайна зустріч або захід, де виступає одна людина, а решта думають, чи хочуть вони слухати, чи ні, клікер може зробити її більш інтерактивною.

Зацікавлені у використанні клікера на наступному заході? Тоді оренда клікера в Одесі стане в пригоді.

Проводьте презентації та конференції з будь-якого місця в приміщенні. При цьому використовувати можна будь-яке додаткове або програмне забезпечення.

Фіксуйте відповіді учасників та надавайте зворотний зв’язок у реальному часі.

Інтернет-магазин з прокату обладнання для проведення заходів Horosho – це чудове місце, якщо Вам терміново потрібне обладнання, техніка для особливого заходу.

Оренда клікера (презентера) для перемикання слайдів допоможе доповідачеві більш професійно провести зустріч без втрати емоційного контакту з учасниками.

Також вам можуть знадобитись і інше демонстраційне обладнання, таке як: фліпчарт, трибуна для виступів та інше. Усе це ви можете знайти у нас на сайті. Зателефонуйте нам і наш менеджер обов’язково проконсультує вас про весь асортимент.