Оренда генератора піни Одеса


Ідея феєричних пінних вечірок прийшла до нас із Ібіці – всесвітньо відомого острова дискотек та вечірок. Генератор піни Одеса допоможе провести незабутній захід із мінімальними зусиллями з вашого боку.

Намагатися самому створити піну потрібної кількості та якості – завдання нелегке, а іноді навіть небезпечне. Наше агентство з організації заходів допоможе втілити вашу мрію у життя та влаштувати справжнє свято життя без поїздки на далеку Ібіцу.

Як ми працюємо

Все, що потрібно від вас – зателефонувати та оформити заявку. Наш оператор уточнить усі необхідні характеристики майданчика чи приміщення, зафіксує дату та час, до якого установка має бути готовою. Вам не потрібно розбиратися в техніці – необхідні процедури виконує наш працівник, який підключить та налаштує агрегат.

Генератор піни в Одесі – надійна апаратура, яка перед кожним використанням перевіряється на справність. Це дозволить провести ваше свято яскраво, весело та повністю безпечно. А гості ще довго ділитимуться спогадами про неймовірне свято.

Вигідне співробітництво

• У вартість послуги входить не лише прокат апаратури, а й робота техніка;

• Швидке оформлення, постійний зв’язок із агентством;

• Можливість замовити організацію заходу «під ключ»

На сайті представлений каталог з нашими іншими послугами. Якщо для проведення свята вам знадобиться ще щось, від келихів для шампанського до професійної світломузичної апаратури на дискотеку – у нас можна замовити все необхідне!

Що ми привозимо:

Генератор піни

Бочки 2 шт по 100 л кожна

Подовжувач до 50 м

Підставка для генератора

Драбина щоб фахівець міг спрямовувати розпилення піни в різні боки і відключати її в потрібний момент

Водяний насос для подачі рідини до піногенератора.

Рідина для створення пінного розчину

Огорожа: 5м*5м та 1м заввишки