Оренда екрану для проектора


Оренда екрану для проектора. Можливий прокат екрана з проектором та без нього

Проектор 5000 люмен (найпотужніший) може працювати у освітленому приміщенні. Для серйозних заходів, для презентацій, великої аудиторії.

Розмір екрану 2 х 1.5 м на тринозі. Зручне транспортування.

Можливий самовивіз або доставка та монтаж за вашою адресою

Перегляд відео, кінозал просто неба або презентація – всі ці заходи складно уявити без великого екрану. Оренда екрану для проектора Одеса – чудовий спосіб знайти якісне обладнання та не турбуватися про додаткові питання.

Екрани займають досить багато місця, і зберігати їх у квартирі чи офісі незручно. Купівля такого пристрою теж може коштувати солідну суму, не закладену спочатку до бюджету вашого заходу. Тому можливість взяти все потрібне напрокат користується великою популярністю.

Вдале рішення

Звичайно, іноді роль екрану грає звичайна біла стіна без додаткових прикрас. Втім, оренда екрану для проектора в Одесі залишається набагато зручнішим вирішенням питання. Адже для великої аудиторії може знадобитися великий екран, щоб кожен учасник заходу розглянув як слід кожну деталь на зображенні.

Як ми працюємо

Після отримання та обробки вашої заявки ми уточнюємо всі деталі замовлення та приймаємо оплату. Далі наші працівники привезуть екран за вказаною вами адресою на день, на який призначено подію. Вони встановлять екран у потрібному місці, щоб на початок заходу все було готове.

Вам не потрібно турбуватися про зворотну доставку взятого напрокат обладнання – оренда екрану для проектора Одеса включає всі нюанси. Можна займатися вирішенням поточних питань щодо організації події.